Kontaktid

Kontakt

VKG Elektrivõrgud OÜ
Paul Kerese 11
20309 Narva

Äriregistri kood: 10855041
KMKR EE100373239

Arvelduskontod:

Swedbank:
IBAN: EE312200221010656689
SWIFT: HABAEE2X;

SEB:
IBAN: EE221010562010037009
SWIFT: EEUHEE2X

  • Näidud:
    Telefon: 716 6633
    E-post:klient@ev.vkg.ee
  • Üldtelefon: 716 6601
  • Faks: 716 6600
  • Üldine e-mail: vkgev@ev.vkg.ee
  • Üldine arvete e-mail: invoice@ev.vkg.ee
  • Klienditeeninduse telefonikeskus: 716 6633
  • Dispetšer: 716 6666

KLIENDITEENINDUSE OSAKOND
Nelli Kaidalova klienditeeninduse osakonna juhataja 716 6612
5698 4411
Nelli.Kaidalova@ev.vkg.ee
Tatjana Gussarova vanemkliendihaldur 716 6639 Tatjana.Gussarova@ev.vkg.ee
Albina Andrejeva vanemkliendihaldur 716 6632 Albina.Andrejeva@ev.vkg.ee
Galina Neprimerova kliendihaldur 716 6633 Galina.Neprimerova@ev.vkg.ee
Anna Kisseljova
kliendihaldur 357 6998 Anna.Kisseljova@ev.vkg.ee
KANTSELEI
Julia Semjonova juhatuse assistent 716 6623
5626 6623
vkgev@ev.vkg.ee
Julia.Semjonova@ev.vkg.ee
Marianna Haesser sekretär-asjaajaja 716 6601
5626 6622
vkgev@ev.vkg.ee
Marianna.Haesser@ev.vkg.ee

Aare Aas
haldusjuht 716 6615
5591 4383
Aare.Aas@ev.vkg.ee
Teele Parts jurist 716 6609
5626 6609
Teele.Parts@ev.vkg.ee
Jelena Zaitseva analüütik 716 6641 Jelena.Zaitseva@ev.vkg.ee
Aleksandr Sokolov
IT-juht 716 6642
5692 0210
Aleksandr.Sokolov@ev.vkg.ee
RAAMATUPIDAMINE
Sergei Grigorjev pearaamatupidaja 716 6627
5349 0418
Sergei.Grigorjev@ev.vkg.ee
Veronika Tkacheva
vanemraamatupidaja 716 6659 Veronika.Tkacheva@ev.vkg.ee
Jelena Zubehhina raamatupidaja 716 6658 Jelena.Zubehhina@ev.vkg.ee
TEHNIKATALITUS
Hillar Sumberg tehnikadirektor 716 6603
5626 6603
Hillar.Sumberg@ev.vkg.ee
KÄIDUOSAKOND
Aleksander Knjažetski osakonnajuhataja 716 6625
5626 6625
Aleksander.Knjazetski@ev.vkg.ee

Stanislav Bakumenko

Sillamäe piirkonna juht
716 6620
392 6082
5626 6620
Stanislav.Bakumenko@ev.vkg.ee
Aleksandr Balujev
kaabelliinide tehnik (kaablitööde kooskõlastused) 716 6629
5626 6629
Aleksandr.Balujev@ev.vkg.ee
Andrei Dmitrijev
õhuliinide käidujuht 716 6643

5692 6777

Andrei.Dmitrijev@ev.vkg.ee
MÕÕTESÜSTEEMIDE OSAKOND
Roman Silantjev
osakonnajuhataja 716 6646
5626 6646
Roman.Silantjev@ev.vkg.ee
Gulnara Paal
mõõtesüsteemide spetsialist 716 6640
5626 5797
Gulnara.Paal@ev.vkg.ee
Konstantin Laanvee
mõõtesüsteemide spetsialist 716 6606
5626 6606
Konstantin.Laanvee@ev.vkg.ee
OPERATIIVTEENINDUSE JA SÕLMALAJAAMADE OSAKOND
Sergei Sadov osakonnajuhataja 716 6604
5626 6604
Sergei.Sadov@ev.vkg.ee
  dispetšer 716 6666
-
RELEEKAITSE JA TELEMEHHAANIKA OSAKOND
Sergei Masterov osakonnajuhataja 716 6684
5332 0242
Sergei.Masterov@ev.vkg.ee
Andrei Sokolov telemehhaanika ja side insener 716 6648
5333 1757
Andrei.Sokolov@ev.vkg.ee
ARENDUSOSAKOND
Erik Raal
arendusosakonna juhataja 716 6689
5341 2537
Erik.Raal@ev.vkg.ee
Andrei Jekimov
Insener 716 6647
5694 4669
Andrei.Jekimov@ev.vkg.ee
Julia Ryzhankova spetsialist (liitumised) 716 6619 Julia.Ryzhankova@ev.vkg.ee
Stepan Pidvysotskiy GIS-spetsialist 716 6645
Stepan.Pidvysotskiy@ev.vkg.ee
KÜLALISTEMAJA "ELEKTRA"
Natalja Davõdova vanemadministraator

716 6651
5688 7443
5688 7449

hotel@ev.vkg.ee