Kontaktid

Kontakt

 

VKG Elektrivõrgud OÜ
Paul Kerese tn 11, 20309 Narva

Avatud: E-N 9:00-17:00, R 8:00-16:00

  • Üldtelefon: 716 6601
  • E-post: vkgev@vkg.ee
  • Klienditeenindus: 716 6633, klient.ev@vkg.ee
  • Elektririkked: 716 6666
  • Äriregistri kood: 10855041
    KMKR EE100373239

    Swedbank: EE312200221010656689
    SWIFT: HABAEE2X;
    SEB: EE221010562010037009
    SWIFT: EEUHEE2X 

    Arvete e-post: invoice.ev@vkg.ee

    KLIENDITEENINDUSE OSAKOND
    Janika Jarvet kliendisuhete juht 716 6612 Janika.Jarvet@vkg.ee
    Tatjana Gussarova vanemkliendihaldur 716 6639 Tatjana.Gussarova@vkg.ee
    Albina Andreeva vanemkliendihaldur 716 6632 Albina.Andreeva@vkg.ee
    Galina Neprimerova kliendihaldur 716 6633 Galina.Neprimerova@vkg.ee
    Anna Kisseljova
    kliendihaldur 357 6998 Anna.Kisseljova@vkg.ee
    KANTSELEI
    Maria Orlova
    juhatuse assistent 716 6623
    5626 6623
    vkgev@vkg.ee
    Maria.Orlova@vkg.ee
    Marianna Haesser sekretär-asjaajaja 716 6601
    5626 6622
    vkgev@vkg.ee
    Marianna.Haesser@vkg.ee
     
    Aare Aas
    haldusjuht 716 6615
    5591 4383
    Aare.Aas@vkg.ee
    Teele Parts jurist, andmekaitsespetsialist 716 6609
    5626 6609
    Teele.Parts@vkg.ee
    Jelena Zaitseva analüütik 716 6641 Jelena.Zaitseva@vkg.ee
           
    RAAMATUPIDAMINE
    Sergei Grigorjev pearaamatupidaja 716 6627
    5349 0418
    Sergei.Grigorjev@vkg.ee
    Veronika Tkacheva
    vanemraamatupidaja 716 6659 Veronika.Tkacheva@vkg.ee
    Jelena Zubehhina raamatupidaja 716 6658 Jelena.Zubehhina@vkg.ee
    TEHNIKATALITUS
    Erik Raal tehnikadirektor 716 6603
    5626 6603
    Erik.Raal@vkg.ee
    KÄIDUOSAKOND
    Aleksander Knjažetski osakonnajuhataja 716 6625
    5626 6625
    Aleksander.Knjazetski@vkg.ee

     Maksim Issajev

    jaotusalajaamade käidujuht 716 6624
    5698 6550
    Maksim.Issajev@vkg.ee

    Stanislav Bakumenko

    Sillamäe piirkonna juht
    716 6620
    392 6082
    5626 6620
    Stanislav.Bakumenko@vkg.ee
    Aleksandr Balujev
    kaabelliinide tehnik (kaablitööde kooskõlastused) 716 6629
    5626 6629
    Aleksandr.Balujev@vkg.ee
    Andrei Dmitrijev
    õhuliinide käidujuht 716 6643

    5692 6777

    Andrei.Dmitrijev@vkg.ee
    MÕÕTESÜSTEEMIDE OSAKOND
    Roman Silantjev
    osakonnajuhataja 716 6646
    5626 6646
    Roman.Silantjev@vkg.ee
    Gulnara Paal
    mõõtesüsteemide spetsialist 716 6640
    5626 5797
    Gulnara.Paal@vkg.ee
    Urmas Kohal
    mõõtesüsteemide insener 716 6638 5130 802 Urmas.Kohal@vkg.ee
    OPERATIIVTEENINDUSE JA SÕLMALAJAAMADE OSAKOND
    Sergei Sadov osakonnajuhataja 716 6604
    5626 6604
    Sergei.Sadov@vkg.ee
      dispetšer 716 6666
    -
    RELEEKAITSE JA TELEMEHHAANIKA OSAKOND
    Sergei Masterov osakonnajuhataja 716 6684
    5332 0242
    Sergei.Masterov@vkg.ee
    Andrei Sokolov telemehhaanika ja side insener 716 6648
    5333 1757
    Andrei.Sokolov@vkg.ee
    ARENDUSOSAKOND
    Andrei Jekimov insener, arendusosakonna juhataja kt. 716 6647
    5694 4669
    Andrei.Jekimov@vkg.ee
    Julia Ryzhankova projektijuht 716 6619 Julia.Ryzhankova@vkg.ee
    Konstantin Laanvee projektijuht 716 6689
    5620 1166
    Konstantin.Laanvee@vkg.ee
    Stepan Pidvysotskiy digilahenduste projektijuht 716 6645
    5692 0210
    Stepan.Pidvysotskiy@vkg.ee
    Sergei Ivanov projektijuht/GIS-spetsialist

     716 6642

    S.Ivanov@vkg.ee
    KÜLALISTEMAJA "ELEKTRA"
    Natalja Davõdova vanemadministraator

    716 6651
    5688 7443
    5688 7449

    elektra@vkg.ee

     

    Kliendisuhete juht